www.staralikiernia.pl
oferta
historia
galeria
atrakcje
kontakt

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wynajem komfortowych i atrakcyjnych apartamentów, proponujemy Państwu możliwość wynajęcia mieszkań znajdujących się pobliskim sąsiedztwie Zamku Łańcuckiego w budynku Starej Likierni. Ten rodzaj oferty noclegowej jest coraz częściej wybierany przez klientów na całym świecie będąc alternatywą dla hoteli.

Goście wynajmujący apartamenty mogą cieszyć się większą przestrzenią niż w pokojach hotelowych, wysokim standardem wnętrz i wyposażeniem oraz konkurencyjną ceną w stosunku do usług hotelowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu noclegi w Łańcucie mogą być noclegami o wysokim standardzie. Pozwalają choćby na moment przenieść się do minionych czasów. Jeśli planują Państwo romantyczny weekend we dwoje, dłuższy pobyt turystyczny, czy wizytę biznesową w Łańcucie, nasze apartamenty są do Państwa dyspozycji.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego pobytu w Łańcucie, służymy pomocą w doborze atrakcji turystycznych w regionie (w tym oferty weekendowe), pomagamy w doborze profesjonalnych przewodników.

Dysponujemy dwoma stylowo urządzonymi apartamentami:
- apartament 2-osobowy wyposażony w łóżko twinbed,
- apartament 2-osobowy wyposażony w dwa oddzielne łóżka.

Każdy posiada aneks kuchenny oraz własną nowocześnie urządzoną łazienkę. W obu przypadkach istnieje możliwość dostawki dla dziecka.
Nie serwujemy śniadań jednak istnieje możliwość skorzystania z bardzo bogatej oferty miejscowych restauracji.

Cena za apartament od 220 zł za dobę.

Serdecznie zapraszamy do Łańcuta, miasta w którym znajduje się jeden z najpiękniejszych Zamków w Polsce.

 
© 2012 EUKARIO. All Rights Reserved.